Закупівлі — Преміум аккаунт

Головна >> Portfolio >> Закупівлі — Преміум аккаунт


Перший в Україні комплексний інструмент аналітика результатів публічних тендерів

Моніторинг публічних закупівель — одна з найважливіших проблем у сфері використання публічних коштів. Зловживання у цій галузі оцінюються Міністерством економічного розвитку та торгівлі України у майже 50 млрд.гривень на рік. Кожні п`ять секунд з державної казни перетекають у кишені ділків 30 тисяч гривень.

Спеціалісти нашого Бюро, маючи високий рівень соціальної відповідальности, розробили та підтримують волонтерський проект «Антикорупційний монітор» що обробляє результати всіх публічних тендерів в Україні та здійснює їх громадську антикорупційну експертизу. За результатами цієї експертизи здійснюється комплексний аналіз поточного стану ринку публічних закупівель.

Отже, якщо Ви є спеціалістом із закупівель одного з державних замовників або активного учасника закупівель, що хоче підвищити їх якість та прозорість, саме Вам ми пропонуємо скористатись нашим спеціальним сервісом, що стосується цього сегменту суспільних відносин та поєднує у собі передовий досвід громадських активістів та нашого Бюро.

Ми назвали його  «Преміум аккаунт аналітика моніторингу публічних закупівель». В рамках цього проекту ми зібрали в спільний інструмент майже всі відомі сервіси, що допомагають моніторити публічні закупівлі. Отже, Прозорро, Дозорро, Е-Дата, АКМ, Наші гроші , безкоштовні сервіси ЄДР та сервіси нашого Бюро зараз поєднані у одне єдине ціле. Великим плюсом є також той факт, що переважна більшість фунцій є безкоштовною, а сплачувати у разі потреби прийдеться тільки за доступ до кредитних звітів юридичних або фізичних осіб-підприємців, переможців державних тендерів.

Які функції та інструментарій отримує власник аккаунту?

Для рішення комплексу проблем моніторинга закупівель ми пропонуємо єдину точку доступу — наш сайт acm-ua.org , сторінка результатів громадської експертизи якості переможця державного тендера

Поточний моніторинг публічних закупівель

Фунції поточного моніторингу дуже ретельно розписані у описі проекту «Антикорупційний моніор», всі вони безкоштовні, та дозволяють ознайомитись з результатами нашої експертизи по кожному з переможців державних тендерів.

Отже моніторинг конкретного замовника або переможця виглядає наступним чином:

 

Бізнес-аналітика результатів державних тендерів в Україні

Спеціалістами нашого Бюро в рамках волонтерського проекту було розроблено модуль бізнес-аналітики, що на поточний час дозволяють моніторити результати закупівель по 24-м різноманітним аспектам та зрізам.

Зокрема це:

Всі сторінки аналітики мають спільні принципи фунціонування та дозволяють у декілька кліків сформувати необхідну вибірку інформації що цікавить аналітика

В найпростішому випадку алгоритм дій аналітика має наступний вигляд (всі результати аналітики надаються безкоштовно):

 

Далі алгоритм дій аналітика повторює пункти 3-5 дій у випадку поточного моніторингу, а саме: