Розпочати пошук діючих приватних підприємців в Єдиному Державному Реєстрі >>>
Одна з сторінок звіту є напівшутливим інтерактивним радником «ДІЗНАЙСЯ, ЯКИЙ ТИ ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ» (СКРІНШОТ), який дозволяє за своїм прізвищем, ім`ям та (або) місцем мешкання обрати той вид підприємницької діяльності, що найбільше вам підходить. Наприклад, автору цих рядків реєстр однозначно порадив займатись наданням інших інформаційних послуг. Отже, мільйони українських підприємців не можуть помилятися.
Правила пошуку інформації в ЄДР (на прикладі пошуку інформації по юридичним особам )
По-перше, дочекайтесь завантаження всієї сторінки пошуку. Це може тривати деякий час.
В порадах далі описано операції із пошуку по юридичним особам, сторінки та правила для приватних осіб-підприємців абсолютно аналогічні.
На поточний час систематизація відомостей з ЄДР та пошук по юридичним особам здійснюється на трьох сторінках , перейти до яких Ви можете натиснувши на посилання <1 из 3> та обрати необхідну сторінку. Зараз наявні сторінки «Ідентифікація юридичної особи», «Регіони» та «Види діяльності»
Сторінка «Ідентифікація юридичної особи»
Для всіх елементів меню, графіків та візуалізації зв`язків є одне важливе правило відображення — це РЕЖИМ ФОКУСУВАННЯ. Він знаходиться у правому верхньому кутку кожного елементу, з`являється на екрані при наведенні на нього та дозволяє відчиняти на весь екран обраний елемент для зручного перегляду, вводу даних або аналізу
Повернутись з РЕЖИМУ ФОКУСУВАННЯ до основного режиму відображення сторінки можна, натиснувши на верхній лівий кут «Back to report»
Для пошуку відомостей введіть його значення у необхідне пошукове поле. Дочекайтесь обробки запиту. Дуже зручно вводити пошукове значення у РЕЖИМІ ФОКУСУВАННЯ. Для того, щоб в режимі фокусування одразу декілька значень, виділяйте їх, затиснувши клавішу Shift.
Після появи пошукового значення на екрані обов`язково натисніть на нього, щоб сформувати відповідний фільтр. Сформований фільтр з`явиться у вигляді характерного прямокутника та блакитного напису «Clear All» біля нього.
Для подальшого пошуку афільованих сруктур по адресам, керівникам, видам діяльності, необхідно сформувати аналогічним чином фільтри та обов`язково очистити перший заданий фільтр (У іншому випадку за пошуковими критеріями буде знаходитись тільки перше підприємство як таке що відповідає усім пошуковим ознакам)
Усі графічні елементи у таблицях, діаграмах або зв`язках клікабельні. Натискання на будь-якому елементі формує фільтр за ним. Повторне натискання-знімає фільтр. Особливо уважно треба кликати на звязках, якщо фільтр застосовано, звязок з`являється у червоному колі
Елемент «Картка підприємства» дозволяє в один клік сформувати додаткові пошукові запити по зовнішніх масивах інформації, подивитись місцезнаходження підприємства, знайти засновників, телефони та додаткові відомості, переглянути платежі на це підприємство з боку бюджетних установ, участь підприємства в тендерах, а також ознайомитись з інформацією про керівника підприємства
Також у РЕЖИМІ ФОКУСУВАННЯ можливо отримати додаткову статистичну інформацію про елементи що формують графік або схему
Сторінка «РЕГІОНИ»
Сторінка відображає статистичні показники по підприємствам у розрізі областей, районів, населених пунктів та станів підприємств. Пошук здійснюється аналогічним чином, як і на сторінці ідентифікації юридичної особи
Сторінка «ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ»
Сторінка буде корисна маркетологам або спеціалістам по роботі з клієнтами. В декілька кліків можливо знайти контакти, адреси, керівників за різноманітними показниками
Експорт відомостей в кеш, Exel, Word
Для того, щоб отримати можливість копіювання відомостей з нашої аналітики до будь якої зовнішньої програми, необхідно виконати наступний апгрейт Вашого броузера:
Для Firefox -встановити доповнення Stylish —https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/stylish/
з’явиться його кнопка на панелі.
створити новий стиль та вставити в нього наступний код:
.unselectable {
-webkit-touch-callout: auto !important;
-webkit-user-select: auto !important;
-moz-user-select: auto !important;
-ms-user-select: auto !important;
cursor: default !important;
}
зберегти його із інтуітивно зрозумілою назвою, наприклад PowerBI_Unselectable_auto
Після цього всі відомості з таблиць можна копіювати.
Це ж розширення
для Хрома — https://chrome.google.com/…/fjnbnpbmkenffdnngjfgmeleoegfcffe
для Опери — https://addons.opera.com/ru/extensions/details/stylish/